Відділ освіти, культури, молоді та спорту Олександрівської селищної ради

10 листопада 2023 року в Єланецькій громаді відбулися обласні зональні змагання з тенісу настільного та шахів, у залік Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та учениць ,,"Шкільні ігри" у 2023-2024 навчальному році (2зона)

Дата: 15.11.2023 11:54
Кількість переглядів: 9

Єланецька громада приймала юних спортсменів Олександрівської та Братської громад.

Перед початком змагань пролунав Державний Гімн України, учасники вшанували хвилиною мовчання захисників України, які віддали своє життя за свободу і незалежність нашої держави .

Після жеребкування команд, розпочалися спортивні змагання.

У доброзичливій дружній атмосфері проходили змагання. Діти вперто наближали перемогу!

Результати участі:

Теніс настільний:

I місце🏆- команда Єланецької територіальної громади.👏👏❤️💙💛🇺🇦

Цой Давид (Великосербулівський ліцей, вчитель Сергій САМАРСЬКИЙ);

Бойко Микола (Великосолонівський ліцей, вчитель Віктор СНІСАРЕНКО);

Тарасенко Діана (Калинівський ліцей, вчитель Іван ДРУЗЬ).

II місце 🥈- команда Олександрівської територіальної громади.👏👏❤️💙💛🇺🇦

Склад команди:

Дахов Артем, Шаповал Максим, Тітова Анастасія (Трикратський ліцей, вчитель Сергій БІЛОІВАНЕНКО).

III місце 🥉- команда Братської територіальної громади.

👏👏❤️💙💛🇺🇦

Склад команди:

Малокост Назар, Дурнєв Владислав, Турку Сніжана (Сергіївська гімназія, вчитель Артем ТЯГНИРЯДНО).

Шахи

I місце 🏆- команда Єланецької територіальної громади. 👏👏❤️💙💛🇺🇦

Склад команди:

Никлеса Владислав, Чернецький Артем, Тетеріна Анастасія (Возсіятський ліцей, вчитель Володимир КАСЬЯНОВ).

II місце 🥈- команда Олександрівської територіальної громади.

👏👏❤️💙💛🇺🇦

Цюпко Владислав (Олександрівський ліцей, вчитель Андрій ФІЛІППОВ);

Лобачов Олександр,Хоменко Анастасія (Воронівський ліцей, вчитель Артем АПОНОВ).

Команду-переможницю ( Єланецька ТГ) нагороджено кубком, команди - призери (Олександрівська і Братська ТГ) дипломами та грамотами Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Щиро дякуємо за допомогу в проведенні спортивних змагань членам суддівських колегій та вчителям фізичного виховання,які підготували вихованців з тенісу настільного та шахів.

Дякуємо командам Братської та Олександрівської громад за участь, до нових спортивних зустрічей!

Дякуємо нашим захисникам і захисницям за самовідданий захист кожного з нас! Дякуємо за можливість займатися спортом нашим дітям. Слава ЗСУ! Героям слава!🇺🇦

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!🇺🇦