Відділ освіти, культури, молоді та спорту Олександрівської селищної ради

Результати обласного етапу XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 11.01.2024 09:52
Кількість переглядів: 6

09 грудня 2023 року проведено обласний етап XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Вітаємо ученицю Олександрівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка Гирьку Анастасію із зайнятим ІІІ місцем у обласному етапі XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Бажаємо наполегливо прагнути до поставлених цілей і впевнено добиватися перемог, неймовірної удачі та безперечних успіхів, якісних знань та чудових ідей, невичерпних сил та оптимістичного настрою, впевненості у собі та доброго щастя!