Відділ освіти, культури, молоді та спорту Олександрівської селищної ради

І етап обласного (заочного) фольклорного фестивалю-конкурсу мистецтв "Різдвяні канікули"

Дата: 11.01.2024 14:00
Кількість переглядів: 11

З 04 грудня по 08 січня пройшов обласний (заочний) фольклорний фестиваль-конкурс мистецтв "Різдвяні канікули", в якому були представлені 3 роботи: 1 робота - Трикратський ліцей, 2 роботи - Олександрівський ліцей ім. Т.Г. Шевченка.

За результатами оцінювання незалежного журі

І місце посіла робота колективу  учнів Олександрівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка  «Різдвяне віншування «Щоб весела коляда, мир нам в хату принесла» (керівники Лисак Н.В. та  Рошко О.І.);

ІІ місце - колектив  учнів Олександрівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка  з роботою «Різдвяне віншування «Коляда у хату- на весь рік щастя багато» (керівник Іванова Т.Ю.);

ІІІ місце-  учасники фольклорного гуртка «Мальва» Трикратського ліцею  з роботою «Обрядове дійство «А хто у вас в хаті є?» (керівник Кіш С.І.)

Вітаємо переможців І етапу Конкурсу та бажаємо перемоги на ІІ обласному етапі фольклорного фестивалю-конкурсу мистецтв "Різдвяні канікули".

Дякуємо всім учасникам та керівникам за виявлену творчість, креатив та участь у Конкурсі.

Конкурсна робота №1 (Різдвяне віншування)